Formularz zamowienia oriflame

Powyżej znajduje się formularz rejestracyjny do Klubu Oriflame. Wszystkie dane są wymagane przez firmę Oriflame Sp. z o.o. Sama rejestracja jest bezpłatna, do pierwszego zamówienia będzie dołączona jednokrotna opłata aktywacyjna w wysokości 4,90 zł.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () ...

zamawiasz kosmetyki Oriflame, kiedy chcesz i w jakiej ilości chcesz. Możesz uczestniczyć w motywujących szkoleniach biznesowych i niesamowitych szkoleniach kosmetycznych. Dostaniesz certyfikat po ukończeniu "Szkoły Makijażu II". Jeżeli zdecydujesz się zapisać wypełnij formularz zgłoszeniowy wysyłając na pocztę lub gg. Odkryj fascynujący świat Oriflame! Dołącz do nas i zostań członkiem Klubu Oriflame! Kupuj kosmetyki dla siebie w cenach hurtowych, zarabiaj na ich sprzedaży, a także podejmij wyzwanie - zostań Managerem i twórz własny zespół konsultantów uzyskując dochody z zarządzania grupą. Thank you for taking interest in becoming an Avon Representative. Enter your password to get started. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny do Klubu Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame. Po rejestracji otrzymasz od nas gratisową przesyłką pocztową materiały klubowe na start, w tym najnowsze katalogi Oriflame i ulotki z atrakcyjnymi programami dla członków Klubu. Krok 1: Naciśnij "zapisy do Oriflame ON-LINE" i wypełnij formularz rejestracji on-line. Krok 2: Odbierz e-mail zawierający numer i hasło do logowania się na stronie www.oriflame.pl. Krok 3: Otrzymasz możliwość zamawiania kosmetyków Oriflame 25% marży taniej - kiedy chcesz i na dowolną kwotę. Bez zobowiązań!

Rejestracja w Oriflame - Formularz Online Poniżej znajduje się formularz, dzięki któremu możesz dokonać rejestracji online, uzyskać numer członkowski i dołączyć do grona klubowiczów. Pamiętaj, że rejestracja w oriflame jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Sklep internetowy to najlepsze ceny i produkty Avon: makijaż, zapach, fashion, oferty tylko online, do pielęgnacji ciała, twarzy, dla niego, dla niej, dla dziecka. Dołączając do Oriflame nie masz nic do stracenia, a tak wiele możesz zyskać! Daj sobie szansę na lepsze życie – zostań konsultantem Oriflame. Gorąco polecam współpracę z Oriflame, sam korzystam z większości kosmetyków Oriflame i jestem entuzjastą suplementów diety Wellness by Oriflame. Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności. Jako nowa konsultantka ORIFLAME możesz otrzymać specjalny pakiet próbek za 1 zł Zdobądź świąteczne upominki o wartości ponad 320 zł jako nowa klientka lub konsultantka ORIFLAME